• Członkowie koła wraz z orkiestrą dętą przemaszerowali przez wieś.
  • Członkowie koła wraz z orkiestrą dętą przemaszerowali przez wieś. Fot. Krzysztof Garczarczyk
11.10.2017

Weterani i rezerwiści

“Niech żyje nam rezerwa, przez szereg długich lat”, brzmią słowa popularnej żołnierskiej przyśpiewki. 7 października Koło Gminne Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego w Ożarowicach świętowało swoje 10-lecie.

Trudno wyobrazić sobie oficjalną uroczystość w gminie Ożarowice, od dożynek po obchody święta państwowego, bez udziału członków koła weteranów i rezerwistów oraz jego pocztu sztandarowego. Lokalne imprezy nieraz uświetniają też występy zespołu śpiewaczego "Weteran", który powstał przy kole w 2011 r.…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 41/2017 z 17.10.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.