•  Do końca lutego wiadukt kolejowy na ul. Mickiewicza w Zbrosławicach ma zostać rozebrany.
  •  Do końca lutego wiadukt kolejowy na ul. Mickiewicza w Zbrosławicach ma zostać rozebrany. Fot. Krzysztof Garczarczyk
10.02.2019

Wiadukt do wyburzenia

Kolejne obiekty na dawnej linii kolejowej Zabrze Mikulczyce – Tworóg Brynek przechodzą do historii. Do końca lutego ma być rozebrany wiadukt na ul. Mickiewicza w Zbrosławicach. W kolejce do rozbiórki czeka też wiadukt przy ul. Wolności na wjeździe do Zbrosławic od strony Tarnowskich Gór.

W związku z planami rozebrania wiaduktu, zdecydowano, że od 8 do 28 lutego w jego rejonie nastąpi całkowite zamknięcie drogi powiatowej 3222S – ul. Mickiewicza w Zbrosławicach. W związku z tym ulegnie także zmianie trasa autobusów jadących dotychczas tą ulicą do…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2019 z 12.02.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.