• Budowa wilkowickiej świetlicy wiejskiej jest już mocno zaawansowana.  
  • Budowa wilkowickiej świetlicy wiejskiej jest już mocno zaawansowana.   Fot. Krzysztof Garczarczyk
05.09.2019

Świetlica w Wilkowicach już pod dachem

Mieszkańcy Wilkowic już dawno zabiegali o budowę świetlicy w ich miejscowości. Dziś budynek stoi już pod dachem i z szybami w oknach, ale o konkretnej dacie oddania obiektu do użytku trochę za wcześniej mówić.

– W tym roku może uda się wykonać jeszcze elewację zewnętrzną, ale pozostaną prace instalacyjne i wykończeniowe. Od początku zakładaliśmy, że budowa odbywać się będzie etapami. Co roku przeznaczamy na ten cel 20 tys. zł z funduszu…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2019 z 10.09.2019
komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.