• Zbocze Winnej Góry od strony ul. Tarnogórskiej miasto chce przeznaczyć pod budowę osiedla domów.
  • Zbocze Winnej Góry od strony ul. Tarnogórskiej miasto chce przeznaczyć pod budowę osiedla domów. Fot. Agnieszka Reczkin
07.08.2017

Winna Góra zostanie zabudowana

62 uwagi złożono do projektu planu zagospodarowania przestrzennego Kozłowej Góry. Ponad 30 to sprzeciwy wobec zabudowy Winnej Góry.

Część uwag uwzględniono i wprowadzono zmiany w projekcie. Jednak jak informuje Bartosz Krawiec z piekarskiego magistratu, poprawki dotyczą raczej drobnych rzeczy. – Jeśli chodzi o Winną Górę to uwag nie uwzględniono. Wszystko pozostało tak jak przewidziano w pierwszym projekcie planu.

Przypomnijmy, że…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 31 z 08.08.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.