•  
  •   Fot. PSP Lubliniec
10.01.2019

Wjechał do rowu i uderzył w betonowy mostek

Do zdarzenia doszło wczoraj, 9 stycznia wieczorem, na ul. Częstochowskiej w Lublińcu.

33-latek z Jawornicy jechał vw passatem. Prawdopodobnie na śliskiej drodze stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy mostek. Tak pechowo, że nie potrafił sam wydostać się z samochodu. Musieli interweniować strażacy. Kiedy już uwolnili go z auta, trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Później przewieziono do szpitala, z urazem nogi.

Od 33-latka czuć było woń alkoholu, jednak odmówił dmuchania w alkomat. Została mu pobrana krew, aby ustalić, czy był nietrzeźwy. Wyniki badań nie są jeszcze znane. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.