04.09.2019

Wyczuwalny zapach gazu koło prokuratury

Wczoraj lublinieccy strażacy otrzymali zgłoszenie od pracowników prokuratury, że wyczuwają zapach gazu przy ul. Plebiscytowej w Lublińcu.

Strażacy od razu pojechali na miejsce. Okazało się, że nieopodal siedziby prokuratury zaparkowana była naczepa samochodu ciężarowego z 11-kilogramowymi butlami z propan-butanem. To one były źródłem zapachu gazu. Jednak nie było żadnego zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców. (esp)

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.