•  Mężczyzna zahaczył o pręty zbrojeniowe. Zdjęcie poglądowe.
  •  Mężczyzna zahaczył o pręty zbrojeniowe. Zdjęcie poglądowe.
12.07.2018

Wypadek na budowie w Nowym Chechle

Pracownik firmy budowlanej ucierpiał na placu budowy w Nowym Chechle. Z otwartym złamaniem ręki i urazem nogi trafił do piekarskiej „Urazówki”.

Do wypadku przy budowie domu jednorodzinnego doszło w środę, 11 lipca przy ul. Słoneczników. Z informacji policji i straży pożarnej wynika, że 33-latek z Jaworzna, pracownik firmy pracującej na budowie, zahaczył o pręty zbrojeniowe, które go przygniotły. Mężczyzna miał otwarte złamanie ręki, a także uraz nogi. Został odwieziony do szpitala.

O zdarzeniu poinformowano też Państwową Inspekcję Pracy. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.