•  Uczestnicy plenereu malarskiego.
  •  Uczestnicy plenereu malarskiego. Fot. Archiwum grupy
03.10.2018

Wystawa Freunde

22 września w Kompleksie Zamkowym w Starych Tarnowicach odbył się wernisaż wystawy prac powstałych w trakcie pleneru Międzynarodowej Grupy Artystów “Freunde”.

Zaprezentowano na niej akwarele, obrazy olejne, rysunki, których motywem przewodnim były malownicze okolice Tarnowskich Gór i Jury Krakowsko -Częstochowskiej. Prace pokazali artyści różnych narodowości: Maria Stawik – Höhliegel z Niemiec, Slavka Taraskova, Lenka i Vladimir Cisar z Czech oraz Urszula Chachulska oraz Andrzej Hamera, Zdzisław Szpak, Ireneusz Szymik z Polski. W planach są kolejne wystawy członków "Freunde". (aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 39/2018 z 02.10.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.