• Do sieci cieplnej podłączony jest już m.in. kościół przy ul. Dworcowej w Miasteczku Śląskim. Ogłoszony po raz trzeci przetarg obejmuje także inne budynki przy tej ulicy . 
  • Do sieci cieplnej podłączony jest już m.in. kościół przy ul. Dworcowej w Miasteczku Śląskim. Ogłoszony po raz trzeci przetarg obejmuje także inne budynki przy tej ulicy . 
27.07.2019

Żyglin i Żyglinek bez sieci ciepłownicznej

Są kłopoty ze znalezieniem wykonawcy podłączeń do sieci ciepłowniczej budynków przy części ulic w Miasteczku Śląskim. Do tego z inwestycji wypadły Żyglin i Żyglinek.

Sieć w gminie Miasteczko Śląskie rozbudowuje Veolia Południe. Pozyskała na to z UE ponad 16 mln zł dofinansowania. Podłączeni mieli być mieszkańcy Miasteczka Śląskiego, Żyglina i Żyglinka. Wszystko za darmo. Jednak na razie wiadomo, że w tym roku ciepło z…


Artykuł ukazał się w GWARKU 30/2019 z 30.07.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.