•  Czy z Krupskiego Młyna będzie szansa dojechać busem do Lublińca?
  •  Czy z Krupskiego Młyna będzie szansa dojechać busem do Lublińca? Fot. Alicja Jurasz
04.02.2019

Z Krupy do Lublińca busem?

W tym roku ma zostać uruchomione połączenie autobusowe Krupski Młyn – Lubliniec. Na początku w formie pilotażowej. Jeśli będzie zainteresowanie wśród mieszkańców, rozkład jazdy zostanie rozbudowany.

Skomunikowanie Krupskiego Młyna z Lublińcem było jedną z obietnic wyborczych nowego wójta Franciszka Sufy. Mieszkańcy od lat zgłaszali takie zapotrzebowanie. Do Lublińca jest znacznie bliżej niż do Tarnowskich Gór. – Mamy zgodę burmistrza Lublińca na korzystanie z przystanków autobusowych. Prowadzę…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2019 z 05.02.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.