• Zapowiada się dobra zabawa.
  • Zapowiada się dobra zabawa. Fot. Archiwum
19.01.2017

Zabawa w Kaletach, szczytny cel

Trwają zapisy na zabawę karnawałową, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Kaletach w sobotę, 21 stycznia. Uczestnicy będą mogli wspomóc leczenie ciężko chorego chłopca z Kalet - Szymona Wojtali.

Szymon Wojtal z Kalet cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Pisaliśmy o nim na łamach gazety w październiku. Wymaga intensywnej i kosztownej rehabilitacji oraz terapii. Podczas zabawy w MDK odbędzie się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, w tym główną - voucherem na pobyt w apartamentach "Cztery pory roku" w Kościelisku. Wpływy z loterii zostaną przekazane na rzecz Szymona.

Zabawa rozpocznie się w MDK o godz. 20 i potrwa do białego rana. Oprawę muzyczną zapewni zespół Duo Concert, wystąpi też grupa taneczna Rock Time, która skutecznie powinna zachęcić wszystkich do szaleństw na parkiecie. Wstęp - 140 zł od pary (w tym konsumpcja). Zapisy przyjmowane są w Urząd Miejski w Kaletach (pokój nr 8), szczegóły pod numerem tel. 34-352-76-31, 34-352-76-43. (aj) 

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.