•  W tym roku ma powstać dokumentacja rozbudowy szkoły w Tworogu.
  • W tym roku ma powstać dokumentacja rozbudowy szkoły w Tworogu. Fot. Archiwum Gwarka
13.03.2018

Tworóg zaciska pasa w oświacie

Kilka lat temu gmina Tworóg dokładała do szkół milion złotych. Obecnie dwa razy tyle. Swoje zrobiła reforma oświaty. W Tworogu trzeba rozbudować szkołę podstawową, a to oznacza oszczędności we wszystkich placówkach szkolnych i przedszkolnych.

Ograniczenia wydatków zapowiedział wójt Eugeniusz Gwóźdź, który spotkał się w tej sprawie z dyrektorami szkolnych i przedszkolnych placówek. – W tym roku ma powstać dokumentacja rozbudowy szkoły w Tworogu, koniecznej ze względu na likwidację gimnazjum. Inwestycja jest priorytetem. Będziemy się starać o…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.