•  Arkadiusz Otremba.
  •  Arkadiusz Otremba. Fot. Archiwum policji
04.01.2019

Zaginął Arkadiusz Otremba

Policjanci poszukują 39-letniego Arkadiusza Otremby.

Zaginięcie mieszkańca Lublińca rodzina zgłosiła 3 stycznia. Mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony jest wysoki, bardzo szczupły. Był ubrany w zieloną kurtkę z kapturem, czarne spodnie, czarne zamszowe buty i szarą czapkę.

Mundurowi proszą o kontakt wszystkie osoby posiadające wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego: tel. 34-35-32-255 lub 997.

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.