•  Mieszkańcy nie chcą u siebie nieproszonych gości i tego, co po sobie zostawiają.
  •  Mieszkańcy nie chcą u siebie nieproszonych gości i tego, co po sobie zostawiają. Fot. Archiwum czytelnika
07.10.2018

Zapłacą czynsze, może będzie i domofon

– Nasza klatka schodowa jest jak publiczny szalet. Zbliża się zima i stanie się noclegownią. A domofonu doprosić się nie możemy – denerwuje się Krzysztof Miler.

Jest jednym z mieszkańców kamienicy przy ul. Bytomskiej 72 w Piekarach Śląskich. Napisali pismo do Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej z prośbą o zamontowanie domofonu na bramie wejściowej do podwórza. Powód: mieszkańcy mówią, że ich podwórze i klatka schodowa są traktowane jak publiczny…


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2018 z 09.10.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.