• Dzikie wysypiska śmieci to nie tylko zmartwienie gminy Zbrosławice.  
  • Dzikie wysypiska śmieci to nie tylko zmartwienie gminy Zbrosławice.   Fot. Krzysztof Garczarczyk
03.05.2019

Zbrosławice czekają na PSZOK

Zastępca wójta Katarzyna Sosada poinformowała radnych o planach związanych z powstaniem w Zbrosławicach Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. W tym celu gmina chce zakupić w drodze bezprzetargowej nieruchomość od Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w likwidacji, sąsiadującą z bazą Gminnego Zakładu Komunalnego.

Na sesji 24 kwietnia radni zdecydowali o zabezpieczeniu w budżecie gminy środków na zakup tej nieruchomości. Gmina będzie się także ubiegać o pozyskanie dofinansowania na utworzenie PSZOK. Katarzyna Sosada przyznała, że różne procedury i działania związane…


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2019 z 07.05.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.