18.09.2018

Zderzenie motocykla z fordem. Nie wiadomo, kto jest sprawcą

Do zdarzenia doszło wczoraj, 17 września, ok. godz. 19.40. Każdy z kierowców podaje inną wersję wydarzeń. Policja prosi świadków o kontakt.

Motocykl romet i ford focus zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Kopernika w Piekarach Śląskich. Osobówkę prowadził 60-letni piekarzanin, jednoślad – 18-letni piekarzanin. Do szpitala trafił pasażer motocykla.

Trwa ustalanie, kto był sprawcą zdarzenia, bo kierowcy podają rozbieżne wersje. Policjanci proszą o kontakt z piekarską komendą świadków wypadku. Można też dzwonić na numer 112. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.