•  Przedszkolacy i uczniowie w Zendku pokazali, że potrafią dbać o matkę-Ziemię.
  •  Przedszkolacy i uczniowie w Zendku pokazali, że potrafią dbać o matkę-Ziemię. Fot. Archiwum SP w Zendku
06.05.2018

Zielony marsz w Zendku

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zendku, w ramach tygodniowych obchodów Dni Ziemi, zorganizowała happening uliczny „Zielony Marsz”. Przedszkolaki i uczniowie wraz z nauczycielami przeszli ulicami swojej miejscowości, wzbudzając duże zainteresowanie wśród mieszkańców.

- Na szczególne podkreślenie zasługuje ogromne zaangażowanie uczniów w przygotowanie transparentów, malowanie plakatów, układanie i skandowanie rymowanek. Młodzież świetnie się bawiła, ucząc się przy tym chronić matkę-Ziemię – mówi nauczycielka Joanna Górska, koordynatorka akcji.

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.