•  
  •   Fot. Archiwum UM
07.03.2019

Zmiana organizacji ruchu na Jana Pawła II

Od poniedziałku, 11 marca zmieni się organizacja ruchu w rejonie ul. Jana Pawła II w Piekarach Śląskich.

Zmiany związane są z budową trasy rowerowej wzdłuż ulicy. Z ruchu wyłączony zostanie wjazd i wyjazd z ul. Leśnej (skrzyżowanie z Jana Pawła II). Dojazd do ul. Leśnej możliwy będzie objazdem wyznaczonym ulicami: Armii Krajowej i Cichą. Na potrzeby objazdu, na jednokierunkowym odcinku ul. Leśnej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.

Wyłączony z ruchu będzie chodnik przy ul. Jana Pawła II – na odcinku od przejścia dla pieszych przy numerze 49 do przystanku autobusowego. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.