•  
  •   Fot. Archiwum policji
06.03.2019

Znalazł rower i przekazał go policjantom

Rower skradziono w lutym. Jest wart ok. 1,5 tys. zł.

Mieszkaniec bloku przy ul. Tysiąclecia w Lublińcu zostawił rower przed klatką schodową. Nie zabezpieczył go, bo poszedł do mieszkania tylko na chwilę. To wystarczyło złodziejowi. Kiedy właściciel roweru wrócił, jednośladu już nie było. Zawiadomił policję o kradzieży i oszacował wartość roweru na 1,5 tys. zł.

69-letni mieszkaniec Lublińca zauważył rower w krzakach przy ul. Oleskiej. Przekazał go patrolującym miasto policjantom. Rower wrócił już do właściciela.

6 marca w lublinieckiej komendzie odbyło się spotkanie z mieszkańcem, który pomógł odzyskać skradziony rower górski. Komendant powiatowy podinsp. Dariusz Kiedrzyn osobiście mu podziękował. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.