•  Skradzione rzeczy wróciły do właścicielki.
  •  Skradzione rzeczy wróciły do właścicielki. Fot. Archiwum policji
11.09.2018

Złodziej okradł złodzieja

Sprzęt do karaoke okazał się podwójnym łupem. Najpierw ukradł go 53-latek, a potem jego „obrobił” inny złodziej.

53-latek zgłosił policjantom, że podczas alkoholowej libacji ukradziono mu plecak ze sprzętem do karaoke. Dzielnicowi szybko złapali złodzieja. Okazało się, że sprzedał już skradziony sprzęt w jednym z tarnogórskich lombardów. Udało się go odzyskać. Tyle, że w międzyczasie do tarnogórskiej komendy zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła policjantów o kradzieży wkrętarki i... sprzętu do karaoke. Złodziej ukradł je z altany. Pojawił się także na sąsiedniej działce, z której zniknęły m.in. poziomice i słuchawki.

Okazało się, że wszystko to ukradł wspomniany 53-latek. Idąc do komendy, myślał, że odzyska sprzęt, a tymczasem został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.