•  W tym roku uczestników uroczystości złotych godów w Ożarowicach było tak dużo, że wspólne zdjęcie trzeba było wykonać w plenerze. W sali widowiskowej Domu Strażaka zabrakło na to miejsca.
  •  W tym roku uczestników uroczystości złotych godów w Ożarowicach było tak dużo, że wspólne zdjęcie trzeba było wykonać w plenerze. W sali widowiskowej Domu Strażaka zabrakło na to miejsca. Fot. Krzysztof Garczarczyk
29.04.2019

Złote gody w Ożarowicach

25 kwietnia w Domu Strażaka w Ożarowicach świętowano 50-lecie pożycia małżeńskiego par z terenu gminy, które stanęły na ślubnym kobiercu w 1968 roku.

Tak pięknego jubileuszu doczekali państwo: Barbara Balkowska-Nowak i Wacław Nowak, Bernardyna i Stanisław Bandurowie, Józefa i Czesław Czaplowie, Wiesława i Stanisław Doboszowie, Maria i Henryk Dudowie, Bogusława i Emil Gwoździowie, Henryka i Marian Hatlapowie, Antonina i Bronisław Hetmańczykowie, Leonarda i Leon…

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.