•  7 par świętowało diamentowe gody. Nie wszyscy mogli uczestniczyć w uroczystości.
  •  7 par świętowało diamentowe gody. Nie wszyscy mogli uczestniczyć w uroczystości. Fot. Dzięki uprzejmości TWG Kurier
12.08.2019

Złote i diamentowe gody

1 sierpnia w gminie Tworóg świętowano jubileusze 50. i 60. rocznicy zawarcia związków małżeńskich. W sumie złote i diamentowe gody obchodziły 24 pary. Gratulacje jubilatom składali wójt Eugeniusz Gwóźdź, przewodnicząca rady Beata Czierpka i kierownik urzędu stanu cywilnego Irena Kocurek.

Diamentowe gody świętowali: Gertruda i Józef Imachowie, Józefa i Jan Chmielewscy, Adelajda i Teofil Bieniasowie, Irmgarda i Franciszek Bambynkowie, Anna i Henryk Stolfikowie, Krystyna i Józef Macałowie, Edeltrauda i Herbert Heynowie.

Złote gody obchodzili: Cecylia i Franciszek Marzec, Anna i Józef Kojowie, Lidia i Franciszek Zielonkowie, Wiesława i Marian Bobeccy, Aniela i Henryk Jonecko, Lidia i Emil Bambynkowie, Krystyna i Jan Semyrko, Janina i Władysław Drozdowscy, Helga i Eugeniusz Oparowie, Anna i Stefan Ziobowie, Irena i Henryk Olesiowie, Elżbieta i Eugeniusz Mazurowie, Róża i Henryk Kaczmarczykowie, Aniela i Klaus Lukoszkowie, Janina i Jan Laskowscy, Aniela i Piotr Strachowie, Krystyna i Henryk Młyńczakowie.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2019 z 13.08.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.