• Drogi w okolicach Wilkowic i Miedar pozostawiają wiele do życzenia. 
  • Drogi w okolicach Wilkowic i Miedar pozostawiają wiele do życzenia.  Fot. Krzysztof Garczarczyk
13.05.2018

Zrzutka na drogę

200 tysięcy złotych dołoży gmina Zbrosławice powiatowi tarnogórskiemu na remont nawierzchni drogi powiatowej Wilkowice – Miedary. Uchwałę o udzieleniu pomocy finansowej podjęto na sesji rady gminy pod koniec kwietnia.

Decyzję o współfinansowaniu remontu uzasadniono bezpieczeństwem użytkowników ruchu drogowego i niewystarczającymi środkami finansowymi w budżecie powiatu. Władze gminy mają nadzieję, że przekazana pomoc zapobiegnie dalszej degradacji nawierzchni i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa. Za przyjęciem uchwały w tej sprawie głosowali wszyscy radni obecni na sesji.


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2018 z 15.05.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.