•  "Weteran" podczas zeszłorocznego występu na Pikniku Żołnierskim w Ożarowicach.
  •  "Weteran" podczas zeszłorocznego występu na Pikniku Żołnierskim w Ożarowicach. Fot. Krzysztof Garczarczyk
04.08.2018

Związki mogą być dwa, ale chór będzie jeden

​W Ożarowicach istnieje gminne koło Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego, które w zeszłym roku obchodziło swoje 10-lecie. Ostatnio pojawiła się inicjatywa utworzenia w gminie koła innego związku skupiającego byłych żołnierzy.

Do 31 lipca miało trwać zbieranie deklaracji osób zainteresowanych przystąpieniem do powstającego właśnie gminnego koła Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Obwieszczenie grupy inicjatywnej ZŻWP rozplakatowano na tablicach ogłoszeń, a o zamiarze powołania nowej organizacji inicjatorzy poinformowali wójta…


Artykuł ukazał się w GWARKU 31/2018 z 07.08.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.