•  Na takie widoki łatwo natknąć się w Świniowicach.
  •  Na takie widoki łatwo natknąć się w Świniowicach. Fot. Alicja Jurasz
28.06.2019

Zwolnij tempo w Świniowicach

Świniowice słyną z pysznego chleba, ale to również miejsce, gdzie nie czuć codziennego pośpiechu i zgiełku. Świetne na jednodniowy wypad, najlepiej na rowerze.

– Jesteśmy typową wsią jak sprzed lat, miejskie klimaty tu jeszcze nie zawitały i to długo się nie zmieni – mówi sołtys Świnowic Patrycja Skowronek. Świniowice starają się w tym roku o tytuł "Pięknej wsi województwa śląskiego". Miejscowość …


Artykuł ukazał się w GWARKU 26/2019 z 02.07.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.