kultura i rozrywka

27. finał WOŚP - Piekary Śląskie

13 stycznia 2019, godz. 10.00
Piekary Śląskie

Sportowo będzie w Piekarach Śląskich. Stowarzyszenie Lecymy Durś wraz z piekarskim sztabem organizuje I Piekarski Bieg oraz Marsz Nordic Walking dla WOŚP. Impreza rozpocznie się o godz. 10 przy Akademickim Zespole Szkół w Piekarach Śląskich. Uczestnicy mają do pokonania dowolną liczbę okrążeń na 800 metrowej pętli. Warunkiem udziału jest rejestracja (do 11 stycznia) przez stronę internetową www.elektronicznezapisy.pl i wpłata w dniu biegu do puszki WOŚP dowolnej kwoty, ale nie mniejszej niż 20 zł. Odbędzie się też bieg dla dzieci na bieżni lekkoatletycznej Orlik Piekary Śląskie Szarlej. Pętla będzie miała długość 250 m, wpłata nie mniejsza niż 10 zł. Też obowiązują zapisy.

Piekarski sztab mieści się w Akademickim Zespole Szkół w Piekarach Śl. i LO im. Króla Jana III Sobieskiego. W programie finału koncerty i kawiarenka. 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.