wiadomości

Bezpłatne warsztaty programowania

01 lutego 2020, godz. 09.00
Tarnowskie Góry, Giganci Programowania, ul. Gliwicka 35

1 lutego szkoła „Giganci Programowania” organizuje bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Zapisy trwają.

Bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” promują ideę nauki programowania oraz rozwój kompetencji cyfrowych wśród dzieci i młodzieży. - Dają możliwość zapoznania się z nowoczesnymi narzędziami informatycznymi i językami programowania, a dla starszych uczniów zwiększenia świadomości co do dalszej edukacji i pracy w sektorze IT – zauważa Daniel Skuza z „Gigantów Programowania”.

Bezpłatne warsztaty będą w sobotę 1 lutego, w sali szkoleniowej przy ul. Gliwickiej 35. Do wyboru jest 6 sesji szkoleniowych, w godz. 9-18.45. Pierwsze dwie sesje przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-9 lat (kodu, scratch), kolejne dwie dla dzieci w wieku 10-12 lat (scratch, AppInventor) i ostanie dwie dla młodzieży w wieku 13-18 lat (C# i Visual Studio).

Zapisy na warsztaty przez stronę internetową https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/KzgTarnowskieGory. Szczegółowe informacje – tel. 536-202-208.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.