sport

Bieg charytatywny

20 kwietnia 2019, godz. 11.30
Tarnowskie Góry

W sobotę, 20 kwietnia w parku repeckim odbędzie się bieg i marsz nordic walking pod hasłem "35 fajer Quentina. Tarnogórski bieg charytatywny". Dochód z wydarzenia zostanie przekazany Fundacji Iskierka, opiekującej się dziećmi z chorobą nowotworową, z przeznaczeniem na letnie obozy i wycieczki.

Opłata startowa wynosi 30 zł. Uczestnicy do pokonania będą mieli pętlę po alejkach i duktach parku repeckiego liczącą ok. 5 km. Start i meta zlokalizowane będą z tyłu GCR. Zapisy na stronie elektonicznezapisy.pl, w dniu zawodów w formie darowizny do puszki. Bieg rozpocznie się o godz. 11.30, marsz o godz. 11.45. 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.