sport

Bieg w samych gaciach i morsowanie z okazji WOŚP

14 stycznia 2018, godz. 10.30
zalew Nakło-Chechło

14 stycznia o godz 10.30 (w niedzielę) przed morsowaniem z okazji WOŚP, morsy z Chechła Rodem zapraszają na Zimowy Bieg wokół Checha "W samych gaciach".

"Jest to zainspirowane "Biegiem Icemana" w Przesiece, ale u nas będzie łatwiej, bo tylko trochę ponad 5 km i po płaskim. Nie ma medali, nie ma zapisów, każdy uczestniczy na własną odpowiedzialność. My dajemy tylko pomysł na niecodzienną formę wspólnej aktywności.

PS. Nie odczytujcie dosłownie hasła "w samych gaciach". Nazwa jest taka bo fajnie i wesoło brzmi, oraz częściowo jest zgodna z prawdą - ale poza gaciami należy mieć: buty, czapki, rękawiczki a Panie staniki. Jeśli ktoś obawia się, że może mu być zbyt zimno - to śmiało zakładajcie koszulki z krótkim rękawem, a na szyję komin. Dla bezpieczeństwa można tez zabrać ze sobą bluzę z długim rękawem i zawiązać ją w pasie, albo do kieszeni folię NRC do awaryjnego okrycia się" - piszą organizatorzy.

O godz. 11 przy barze u Heńka odbędzie się czwarte morsowanie z okazji WOŚP. 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.