wiadomości

Czwartek Tarnogórski

28 listopada 2019, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, SMZT, ul. Gliwicka 2

Gościem najbliższego Czwartku Tarnogórskiego będzie kpt. Sebastian Orlicki z Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu, weteran misji wojskowych w trzech różnych konfliktach zbrojnych - w Bośni i Hercegowinie, Iraku i Afganistanie.

Komandos opowie o życiu codziennym w tym trzecim, ogarniętym wojną kraju. Był tam w 2010 i 2012 r. Dziś kpt. Orlickiego można spotkać m.in. w Zabytkowej Kopalni Srebra, gdzie jest przewodnikiem.

Spotkanie będzie 28 listopada o godz. 19 w siedzibie Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej przy ul. Gliwickiej 2. Wstęp wolny.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.