kultura i rozrywka

Dramatalia (do 1.09)

31 sierpnia 2019, godz. 15.05
Zbrosławice

Tegoroczne święto gminy Zbrosławice odbędzie się w najbliższy weekend pod hasłem "Na styku tradycji z nowoczesnością". Na scenie wystąpią zespoły reprezentujące różne gatunki muzyczne – od folku po klubowe rytmy. Przez dwa dni będzie możliwość oglądania koron dożynkowych w Centrum Usług Publicznych.

W sobotę, 31 sierpnia, gwiazdami imprezy będą Frele (godz. 19) oraz DJ i producent muzyczny C-BooL (godz. 20.30). Ale już wcześniej sporo będzie się działo. Na scenie zaprezentuje się Mała Akademia Muzyki Michała Malickiego, laureaci Eko Festiwalu, folkowy zespół Wisła Plus. Atrakcje towarzyszące w godzinach popołudniowych to wesołe miasteczko, możliwość zwiedzania młyna i Gminnego Zakładu Komunalnego, gdzie będzie można zobaczyć pracę ciężkiego sprzętu. Będą też gry i atrakcje dla dzieci, symultana szachowa i przejażdżki traktorem. Miłośnicy tenisa rano mogą spróbować sił na kortach w Laryszowie.

W niedzielę, 1 września, gwiazdami wieczoru będą Sound Machine wykonujący covery (godz. 18.30) i Big Day (godz. 20). Wcześniej, po godz. 15 na scenie zaprezentują się koloniści, Miedarzanie, orkiestra dęta KWK Sośnica, będzie też pokaz rycerski i wręczenie nagród w konkursach koron i Biegu Rolnika (odbędzie o godz. 11 w Kamieńcu). Atrakcje towarzyszące to m.in. dzień otwarty w bunkrze Regelbau 116 a w Zbrosławicach (godz. 15-18), turnieje skata, gry w boule i caveman balls.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.