kultura i rozrywka

Drogami Afryki Wschodniej

16 maja 2017, godz. 17.00
Piekary Śląskie, MBP, ul. Kalwaryjska 62d

Spotkanie w ramach wspólnego projektu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich i Fundacji Edukacji Międzykulturowej "Podróże dalekie i bliskie". Tym razem podróż po Kenii i Tanzanii (krajobrazy, ludzie, zwyczaje). 

Spotkanie poprowadzi Monika Bryzek - z wykształcenia historyk sztuki, z pasji antropolog afrykanista. Pracowała w kenijskiej szkole i realizowała projekty rozwojowe w Kenii i Rwandzie. Przejechała Afrykę Wschodnią autostopem. Od lat zawodowo związana między innymi z Fundacją Edukacji Międzykulturowej. Od niedawna współtworzy afrykańską inicjatywę Ufundi.

16 maja w bibliotece będzie można też obejrzeć wystawę kang - wielokolorowych tkanin/ chust afrykańskich.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.