sport

Dzień Sportowy z Ruchem Radzionków

18 sierpnia 2019, godz. 15.00
Radzionków

Ruch Radzionków świętuje w tym roku 100-lecie. Z tej okazji w niedzielę, 18 sierpnia klub organizuje Sportowy Dzień Ruchu Radzionków. Impreza odbędzie się na boisku przy ul. Knosały w Radzionkowie. Jest biletowana, wstęp kosztuje 15 zł.

O godz. 15 rozpocznie się mecz przedsiębiorców, czyli sponsorów klubu z samorządowcami – urzędnikami i przedstawicielami organizacji. O godz. 16.30 kibice zobaczą pojedynek oldbojów Ruchu Radzionków. Zmierzą się ze sobą dawni zawodnicy grający w ekstraklasie, z piłkarzami Cidrów grającymi w I lub II lidze. Będzie to niepowtarzalna okazja, żeby na boisku zobaczyć piłkarzy, którzy zapisali się w historii klubu. Potem odbędą się zabawy dla dzieci, na scenie zagra Silesian Brass Quartet (godz. 17.45) i orkiestra górnicza (18.30). O godz. 19.19 odbędzie się drugi mecz ligowy Ruchu w tym sezonie. Przeciwnikiem będzie beniaminek IV ligi czyli Drama Zbrosławice. Gospodarze wystąpią w specjalnych strojach retro, wzorowanych na tych, w jakich klub występował w latach 30 XX wieku. Całość zakończą fajerwerki i pokaz archiwalnych filmów i zdjęć.

Bilet kosztuje 15 zł, bilet VIP upoważniający do szeregu udogodnień w strefie VIP – 100 złotych, dzieci do lat siedmiu mają wstęp darmowy. Bilety dostępne są w sekretariacie klubu i w sklepie "Cider Moda".


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.