wiadomości

Tarnogórski Przegląd Filmów „Żyć mocniej…?”

26 listopada 2018, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

26 listopada w Tarnogórskim Centrum Kultury rozpocznie się ósma odsłona Tarnogórskiego Przeglądu Filmów „Żyć mocniej…?”

Temat przewodni przeglądu to afirmacja życia. „Chcemy przyjrzeć się tematyce życia, temu co przeszkadza nam w zdrowym, radosnych funkcjonowaniu. Zwrócić uwagę na to, co pozytywne” - piszą organizatorzy.

W poniedziałek, 26 listopada o godz. 18 wykład Piotra Sobczaka „Sztuka bycia blisko – czy psychoterapia może pomóc?”, a o godz. 19 – film dokumentalny „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham”. Dwie kobiety spotykają się w gabinecie psychoterapeuty, który stara się polepszyć ich relacje.

We wtorek o godz. 19 zaplanowano film „Życie jest piękne”. Guido z synem trafiają

do obozu koncentracyjnego. Ojciec próbuje przekonać chłopca, że okrutna rzeczywistość to jedynie forma zabawy dla dorosłych. Środa godz. 18 to wykład Piotra Sobczaka „Osobowość jako centrum zdrowia psychicznego”, a po nim, o godz. 19, film „Zelig”. Leonard Zelig dostosowuje wygląd i osobowość do okoliczności, w których się znajduje.

29 listopada o godz. 19 będzie pokaz filmu „Frances Ha”. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

Wstęp na przegląd jest bezpłatny. Zaplanowano też poranne wykłady i projekcje dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.