kultura i rozrywka

Fotoakcja “Tribute to Rysiek A.” (do 8.09)

06 września 2019, godz. 17.00
Tarnowskie Góry, Rynek

Jak co roku tegoroczne Gwarki każdego dnia będzie fotografować grupa pasjonatów w ramach akcji Dokumentu Projektu. Tarnogórzan zapraszają do udziału w akcji, inspirowanej pracami legendarnego, amerykańskiego fotografa – Richarda Avedona.

W czasie święta Tarnowskich Gór będzie można wykonać zdjęcie portretowe. Namiot-studio będzie w czasie Gwarków stał przy Centrum Informacji Turystycznej. "Avedon to jeden z wielu fotografów, którzy podjęli temat społeczny w fotografii. My nie zamierzamy plagiatować jego prac, a jedynie oddać hołd jego idei fotograficznej i stworzyć pretekst do tego, by spotkać się z wami podczas święta miasta.. Zapiszmy razem rok 2019 i wasze twarze w archiwum fotograficznym - może za 40 lat ktoś zainspiruje się naszymi portretami?" - piszą o pomyśle organizatorzy. Udział w akcji jest bezpłatny.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.