kultura i rozrywka

Koncert dla Marty Konik - Dobro dla dobra

26 października 2019, godz. 18.00
Bytom

W sobotę, 26 października w Operze Śląskiej odbędzie się koncert charytatywny dla Marty Konik, 16-latki z Radzionkowa chorej na nowotwór. Już można kupować bilety.

Marta zachorowała rok temu. Zdiagnozowano u niej nowotwór-tłuszczakomięsak śluzowaty. W czerwcu rozpoczęła w zabrzańskim szpitalu chemioterapię. Kolejny etap leczenia to lek nowej generacji – trabektedyna. 

W Operze Śląskiej odbędzie się koncert na rzecz Marty. W tym dniu wystąpią: artyści Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk, w którym Marta tańczyła, orkiestra Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", soliści, chór, balet i orkiestra Opery Śląskiej pod batutą Francka Chastruesse Colombier oraz zespół Avocado. Początek o godz. 18. Bilety w cenie od 30 do 100 zł dostępne są w kasie lub one-line na stronie internetowej Opery Śląskiej.

Koncert organizuje "Mały Śląsk" i Opera Śląska. 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.