wiadomości

Koncert i aukcja dla Przemka

22 marca 2019, godz. 18.00
Miasteczko Śląskie, MOK, ul. Srebrna 24

W piątek, 22 marca o godz. 18 w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim będzie koncert charytatywny dla Przemka Dudy.

Na scenie MOK-u wystąpią zespoły Silesian Brass Quartet i M.A.Z.E.M. Zaplanowano też licytację, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz małego miasteczkowianina. Wystawione będą m.in. zdjęcia Wojtka Stankiewicza i innych osób związanych z Tarnogórską Grupą Fotograficzną. Koncert poprowadzi Mariusz Jarzombek.

Przemek ma 4 lata. Urodził się w 31 tygodniu ciąży. Ważył 1300 g. Otrzymał 1 punkt w skali Apgar. Miał ciężką zamartwicę urodzeniową, niewydolność krążeniową i oddechową. Kilka dni po narodzinach dostał wylewów. Chłopczyk cierpi na hemiplegię prawostronną, ma wzmożone napięcie mięśniowe, problemy z mową, równowagą. Pozostaje pod opieką wielu specjalistów, jest rehabilitowany. Każdego dnia walczy o zdrowie. Koszty leczenia są ogromne, dlatego rodzice proszą o pomoc. Na jego rzecz można też przekazać 1 proc. podatku.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.