kultura i rozrywka

Kulturalne Mikołajki

06 grudnia 2019, godz. 15.30
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

W programie m.in.:
godz. 15.30 – 16.30 - alpaki z Leśnego Zakątka, teren przed TCK,
godz. 16.00 – 18.00 – św. Mikołaj wręczy prezenty w holu głównym TCK (rodziców prosimy o wcześniejsze dostarczenie prezentów, które zostaną rozdane przez Mikołaja oraz jego pomocników).

Poza tym przez cały czas trwania imprezy:
- bomb(k)owa animacja artystyczna – happening plastyczny polegający na tworzeniu własnych bombek z papieru i zawieszanie ich na namalowanych choinkach w holu głównym TCK,
- świąteczne parzenie herbaty ze sklepem,
- fotobudka świąteczna.

Wstęp wolny.
Specjalny film świąteczny w Miejskim Kinie Olbrzym – o godz. 18.30: „O Yeti!", animacja. Nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka ona i jej psotni przyjaciele. Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi. Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti.
Bilety - 13/16 zł.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.