Mania podróżowania: 600 km pieszo przez Norwegię

30 stycznia 2020, godz. 19.00
Tarnowskie Góry

W czwartek, 30 stycznia odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie w ramach cyklu "Mania podróżowania". Jego bohaterem będzie Kamil Niewiadomski, który przeszedł pieszo 643 km z Oslo do Trondheim. O tej wyjątkowej wędrówce opowie w gospodzie Kurna Chata w Tarnowskich Górach. Początek o godz. 19, wstęp wolny.

– Po trudnym okresie w życiu postanowiłem na jakiś czas zostać sam i ruszyłem na północ. Przez 643 km pieszej wyprawy z Oslo do Trondheim przeszło mi wiele myśli przez głowę. Tymi najciekawszymi i najważniejszymi chciałbym się podzielić. Oczywiście okraszając to zdjęciami i opowieściami z podróży po kraju północy – zapowiada Kamil Niewiadomski.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.