kultura i rozrywka

Mania Podróżowania: Amazonki w podróży

17 października 2019, godz. 19.00
Tarnowskie Góry

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. A bohaterkami październikowej Manii Podróżowania będą trzy Amazonki. Kolejne spotkanie w ramach cyklu odbędzie się w czwartek, 17 października w Gospodzie Kurna Chata w Tarnowskich Górach. Początek o godz. 19, wstęp jest wolny.

– Jesteśmy trzema kobietami, mającymi doświadczenie choroby nowotworowej, których pasją są podróże, bliskie i dalekie. Aktualnie realizujemy projekt podróżniczy "Amazonki nad Amazonką", czyli wyprawy do Ameryki Południowej. W trakcie spotkania opowiemy o naszych marzeniach podróżniczych, o tym jak zrealizować podróż nad Amazonkę. Odpowiemy na pytania jak dotrzeć do plemion zamieszkujących dżunglę amazońską i jak zorganizować spływ największą rzeką świata – mówią bohaterki spotkania. Ale wspomną też o innych wyprawach. Renia Mirska w prezentacji "Smaki Azji" opowie o Azji i niespodziankach kulinarnych na szlaku w Tajlandii, Gruzji, Indiach, Izraelu i Jordanii. Asia Madejczyk w prezentacji "Żegluj z nami pomiędzy falami" opisze żeglarskie przygody podczas rejsu po Bałtyku na Zawiszy Czarnym. Iwona Dolatowska w prezentacji "Pożegnać raka na Kasprowym" podzieli się wrażeniami z podboju gór.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.