Mania podróżowania: Iran

17 maja 2018, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, ul. Piastowska 13, Klub Kosmata

Ewa Kostrzewa zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Mania podróżowania. Tym razem prelegentami będą Dorota i Sławek Choroszewscy, małżeństwo z Miasteczka Śląskiego, które podróż poślubną odbyło do Iranu.

Choroszewscy zwracają uwagę, że Iran – mimo iż w relacjach telewizyjnych ukazywany jest jako państwo fanatyków religijnych – dla nich okazał się miejscem przyjaznym. Na spotkaniu prelegenci mówić będą m.in. o tym, jak załatwić wizę do Iranu, jak tanio podróżować między miastami i dlaczego warto zaopatrzyć się w miejscową kartę SIM i wcześniej nawiązać kontakt z Irańczykami.

Spotkanie odbędzie się jak zwykle w tarnogórskim klubie Kosmata, w czwartek, 17 maja o godz. 19. (hm)


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.