kultura i rozrywka

Mania podróżowania: Kanada i Góry Skaliste

11 kwietnia 2019, godz. 19.00
Tarnowskie Góry

Kanada, Góry Skaliste i Góry Nadbrzeżne będą tematem kwietniowego spotkania w ramach cyklu "Mania podróżowania". Odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia w Kurnej Chacie w Tarnowskich Górach. Początek o godz. 19, wstęp wolny.

Tym razem o swojej wyprawie opowie Urszula Wilczek, lekarz kardiolog z Tarnowskich Gór. – To był trzytygodniowy wyjazd do Kanady, w Góry Skaliste i Nadbrzeżne. Pojechaliśmy w grupie 13 osób. Celem było poznanie tych terenów i jak najwięcej trekkingów. Nie wszystkie były trudne, ale były dość wyczerpujące, bo całodniowe. Zwiedziliśmy miasta Calgary, Vancouver i wyspę Vancouver Island, zobaczyliśmy lasy deszczowe, nadbrzeże Pacyfiku, mieliśmy okazję płynąć pontonem z silnikiem motorowym, by obserwować w oceanie wieloryby i niedźwiedzie w przybrzeżnych zatoczkach – opowiada. 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.