Mania podróżowania: nurkowanie

15 lutego 2018, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, ul. Piastowska 13, Klub Kosmata

Mania nurkowania

W czwartek, 15 lutego w klubie Kosmata w Tarnowskich Górach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Mania podróżowania". Początek o godz. 19. Gościem będzie Adam Pawlik z Tarnogórskiej Grupy Nurkowej Anaconda.

Adam Pawlik jest instruktorem nurkowania technicznego i jaskiniowego. Od lat eksploruje zalane jaskinie i kopalnie. Spenetrował m.in. zalaną kopalnię srebra Fryderyk w Tarnowskich Górach. Pawlik na na koncie zanurzenia poniżej 200 metrów. W Kosmatej pojawi się wraz z innymi instruktorami Anacondy, z którymi będzie można porozmawiać po spotkaniu.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.