kultura i rozrywka

Mania podróżowania - Panama

21 marca 2019, godz. 19.00
Tarnowskie Góry

W czwartek, 21 marca w Kurnej Chacie w Tarnowskich Górach odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Mania Podróżowania. Tym razem tematem będzie Panama. Opowiedzą o niej Ewa i Bernard Urbańscy.

– Zajmujemy się fotografią i filmem, prowadzimy firmę Foto Video Beno w Tarnowskich Górach. Lubimy podróżować, głównie po Polsce i Europie. Panama pojawiła się w naszym życiu zupełnie przypadkiem. W 2016 roku przyjęliśmy pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży, 4 dziewczęta z Panamy. Na ich zaproszenie w tym roku odwiedziliśmy Panamę. Spędziliśmy cudowne trzy tygodnie, mieszkając w niezwykle gościnnych domach, poznając rodziny, przyjaciół, sąsiadów. Zakochaliśmy się w Panamie i wiemy, że na pewno tam wrócimy – opowiada małżeństwo. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19, jest otwarte dla wszystkich chętnych, wstęp wolny. 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.