Mania podróżowania: Tandemem do Laponii

19 kwietnia 2018, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, ul. Piastowska 13, Klub Kosmata

Gośćmi kwietniowej Manii podróżowania będą Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki, którzy odbyli 9-miesięczną podróż tandemem do Laponii. Parze towarzyszył 50-kilogramowy alaskan malamut – Kadlook. W czwartek, 19 kwietnia o godz. 19 w tarnogórskim klubie Kosmata opowiedzą o swojej przygodzie.

Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki pochodzą z Mikołowa. Są instruktorami survivalu oraz podróżnikami. Ich głównym celem są rejony koła podbiegunowego. Pasjonują ich pierwotne ludy, psychologia zwierząt i sztuka naturalna. Na co dzień pracują z młodzieżą, prowadzą warsztaty survivalowe i wykłady motywacyjne.(hm)


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.