Mania podróżowania w TCK

12 lipca 2018, godz. 19.00
Tarnowskie Góry

W czwartek, 12 lipca o godz. 19 w Tarnogórskim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej "Mania podróżowania". To cykl spotkań, które od 2 lat odbywają się w klubie "Kosmata" w Tarnowskich Górach. Prelegenci opowiadają o swoich podróżach, dzielą się wrażeniami i radami. Na wystawie będzie okazja zobaczyć fotografie 13 osób, które podróżowały m.in. po Japonii, Tajlandii, Nowej Zelandii.

Podczas wernisażu wystąpi duet Sam&Bart (Janek Samołyk i Szymon Bartkowiak). W TCK zostanie też zaprezentowany nieco inny zestaw fotografii, niż na czerwcowej wystawie w Pałacu w Rybnej. Wystawę będzie można oglądać do końca lipca. 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.