kultura i rozrywka

Marcinki w Wojsce

09 listopada 2018, godz. 16.00
Wojska

Tegoroczne Marcinki w Wojsce w gminie Tworóg, zaplanowane na 9 listopada, zostaną połączone ze świętowaniem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Impreza rozpocznie się o godz. 16 w szkole podstawowej, gdzie będzie można obejrzeć występ dzieci z miejscowego zespołu szkolno-przedszkolnego i przedstawienie "Opowieści babci o ... niepodległych bohaterach". Około godz. 16.30 nastąpi przyjazd św. Marcina na koniu, który przekaże płaszcz żebrakowi. Wraz ze św. Marcinem uczestnicy imprezy przejdą spod szkoły do sali "Pod Różą", gdzie dzieci będą częstowane świętomarcinowymi rogalami. W przerwie zabawy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu "Moja mała ojczyzna na 100-lecie Polski Niepodległej".


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.