wiadomości

Militarne pokazy i akcja charytatywna

22 kwietnia 2017, godz. 12.00
Tarnowskie Góry, rynek

Na rynku stanie kilka wozów bojowych i transporterów - przyjadą członkowie Stowarzyszenia Pasjonatów Wojskowości "Kompania Bytom". Pojazdy będzie można obejrzeć, może i wejść do środka. Z kolei tarnogórska grupa airsoftowa (ASG) A-Team, organizator wydarzenia, przygotowuje pokaz replik broni pneumatycznej czy amerykańskiego umundurowania. Będzie też można postrzelać.

Pokazom towarzyszyć będzie zbiórka karmy dla zwierząt z Azylu "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach oraz zabawek i kolorowanek dla dzieci z Instytutu Onkologii w Gliwicach.

Zbiórka od godz. 12 do 15.

Pojazdy militarne pojawią się ok. godz. 13.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.