kultura i rozrywka

Moja Islandia”

12 września 2019, godz. 17.00
Tarnowskie Góry, MBP, ul. Zamkowa 5

„Moja Islandia”, spotkanie z podróżnikiem Rafałem Bauerem, połączone z promocją jego książki „Rune. Podróż pierwszej tajemnicy”.

Zapisy, tel. 791-751-721.

Rafał Bauer od 2012 roku samotnie zdobywa północne tereny Europy. Przeszedł w pojedynkę Islandię z Raufarholm do Vik. Przebył także rezerwat krajobrazowy Yorkshire Dales, Cambrian Mountains, Lake District, Abisko i Sarek National Park w Laponii. W 2017 roku ustanowił rekord szybkości przejścia Cape Wrath Trail – jednego z najtrudniejszych szlaków w Europie. Jest laureatem nagrody DoGooder Award i był nominowany do nagrody Kolosy. Zakochany w Skandynawii.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.