Piekarska czwórka biegowa - do 8.09

28 kwietnia 2019, godz. 09.00
Piekary Śląskie

Młodzieżowa Rada Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich organizują Grand Prix „Biegaj razem z nami”.

Będą 4 biegi – 28 kwietnia w Brzozowicach-Kamieniu, 19 maja w Brzezinach Śląskich, 16 czerwca na os. Wieczorka i finałowy 8 września przy Kopcu Wyzwolenia. Zapisy od godz. 9. W biegach mogą wystartować i zawodowcy, i amatorzy. Nie ma też ograniczeń wiekowych. Dystanse od 200 m do 3 km.

Punkty w poszczególnych kategoriach wiekowych przyznawane są w każdym biegu, w zależności od zajętego miejsca. W klasyfikacji drużynowej piekarskich szkół punkty zdobywać mogą uczniowie, nauczyciele i rodzice. Będzie także kategoria nordic walking.

Regulamin na www.mosir.piekary.pl


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.